Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emelt szinten érettségiztem...

Ha emelt szinten érettségiztem fontos elmennem a tájékoztató értekezletre vagy elég az eredményhirdetőre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ott csak elmondják az eredményeket, de a törzslapot például az eredményhirdetőn kapom meg így is úgy is. Van aki már volt ilyenen? Mik a tapasztalatok?

2013. nov. 18. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért már voltam néhányon... Elvileg kötelező elmenni, bár főbelőni nem fognak érte, de magadat és a bizottságot is megtiszteled vele. Ott mondják el a szóbeli eredményét, az észrevételek eredményét, és mellesleg azt is, hogy mikor lesz az eredményhirdető. :-) Törzslapot nem kapsz, csak törzslapkivonatot, valóban az eredményhirdetőn.
2013. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából elég zsúfolt hetem lesz és valahogy a tiszteletlenséget még meg tudom magamnak bocsájtani. Az eredményhirdetőről pedig már tájékoztattak (a behívón szerepelt, nem hinném hogy megváltoztatták). Tudom, hogy törzslapkivonat de egyszerűség érdekében szoktam csak így emlegetni.:) Köszi a választ, akkor lényegében jól tudtam.(?) Bár erre az elviekben kötelezőre olyan kíváncsi lennék hogy hol írják... Tudtommal csak a vizsgán megjelenés lehet az.(törvényileg)
2013. nov. 19. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!