Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségin milyen...

Földrajz érettségin milyen segédeszközök használhatók?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy írásbelin lehet az atlaszt használni de szóbelit nem igazán értem a suli honlapján a részletes vizsgaleirásba ez áll:


(szóbeli)

A vizsgán használható segédeszközök:

Középfok - NINCS

Alatta egy pár sorral:

"Vizsgázónként szükséges segédeszköz a középiskolai földrajzi atlasz."

Akkor most mi van?


meg ezt írja még: "Az egyes feladatokhoz kapcsolódó esetleges mellékletekről, szemelvényekről a vizsgabizottságot működtető intézmény gondoskodik".

Most akkor ez hogy van? Kihúzom a tételt aztán választhatok hozzá valami segédletet, vagy ha olyan a feladat akkor adnak valami könyvet vagy grafikont hogy abból dolgozzam ki? Nem igazán értem és már teljesen be vagyok parázva. :S


2013. nov. 21. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

vizsgaleírásban (hosszú í, n)

Valószínűleg ugyanilyen felületesen olvastad a vizsgaleírást is, azért nem érted. Atlasz használható. Itt az eredeti, hivatalos forrásból: [link]

Az atlaszt és az egyéb segédleteket az iskola biztosítja a szóbelin.

2013. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

magyarul ugyan úgy használható mint az írásbelin csak most nem én viszem a sajátomat hanem a suli ad?

amugy vagy ötször átrágtam magam az egészen de ha parázok akkor semmit nem fogok fel.

2013. nov. 21. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!