Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségizettekett kérdezem...

Az érettségizettekett kérdezem. Azt a tételt húztad magyar, és történelem érettségin amit szerettél volna?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit,és ha nem akkor mit,és mit szerettél volna?

#érettségi #szeretet #történelem #tétel #irodalom #húztad #érettségizettekett
2013. nov. 21. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyaron a nyelvtanba nagyon belehúztam (nyelvek csoportosítása, egyik kedvenc témám), az irodalom szószó volt. Nem igazán volt abban preferenciám belőle, mert úgy nagyjából ugyanannyira nem érdekel az összes. (De amúgy 3-4 tételből feleltünk év közben és én egyik csoportból pont ezt húztam szóval emiatt jó volt, másrészt mivel nem olvastam, ezért annyira nem volt jó). Amúgy Petőfi - Az apostol volt a tétel.


Történelemből USA kialakulását húztam, aminek örültem, de hát különösebben itt sem volt kedvencem csak amit jobbat tudtam és amit kevésbé.


(Matek emeltből húztam még a kedvenc tételemet, amit ráadásul az egy darab próba szóbelin is húztam, de ez most egy másik téma)

2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irodalomból már nem tudom kit húztam, író volt, és a novelláiról kellett beszélni, ez olyan semleges tétel volt számomra, tudtam, de nem a kedvencem. A nyelvtanhoz kb 3 értelmes mondatot tudtam hozzászólni, az elég gáz volt :D

Emelt törin valami török háborúsat húztam, nagyon nem akartam törököset húzni, mert nehéznek tartottam őket, ezért érettségi előtt 2 nappal folyton azokat tanultam, úgyhogy max pontot kaptam rá.

2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irodalomból igen, Jókait húztam, az volt az egyik kedvenc tételem.

Nyelvtanból nem, volt egy-két nagyon könnyű meg talán 3 nehéz tételünk, a többi semleges, azok közül húztam egyet, valami hangtant.

Törinél is hasonló volt, nem azt húztam, amit akartam. de nem is amitől féltem, hanem Mátyást, amit végülis egész jól tudtam.

2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy őszinte legyek én azt sem tudtam milyen más egyéb tételek voltak, ki húztam egyet, aztán forrásból lefeleltem 4esre.
2013. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!