Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

egyetemre járok, elsőéves vagyok hamarosan vizsgaidőszak. olyan lusta vagyok, hogy az valami hihetetlen, és a lakótársaim sem tanulnak még annyit se mint én, pedig rám tényleg nagy hatással lenne a környezet. egyszerűen nem tudok leülni tanulni, mert mindig elvonja valami a figyelmem. nagyon zavar, hogy nem folyamatosan kell tanulni, mert ellustulok. akik még ilyen lusták hogy szoktak belekezdeni a tanulásba?

(de nem vagyok teljesen hülye azért, 5 zh-m volt, abból kettő ötös, a többi négyes lett, de mégis érzem, hogy lenne mit tanulnom)


2013. nov. 22. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a környezeted ilyen szempontból "hátráltat", akkor próbálj meg nem otthon tanulni. Ülj be kávézóba, könyvtárba, vagy az egyetemre, és tanulj ott. :)
2013. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!