Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakirányok felvétele hogy...

A szakirányok felvétele hogy történik?

Figyelt kérdés
Jelentkezek egy alapszakra, addig oké. És mi van ezekkel a szakirányokkal? Mikor és hogyan lehet ezeket felvenni?

2013. nov. 24. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk melyik egyetemről van szó. Nálunk úgy van, hogy letöltjük a szakirány vagy a minor mintatantervét, ha van első féléves előfeltételes tantárgy, akkor felvesszük, teljesítjük és az első év végén, május környékén jelentkezünk a szakirányra, Neptunon keresztül.
2013. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fú. Ez így még kínai. :) Na akkor mondok konkrétumot. SZTE magyar szak... Arról tudsz valamit, hogy ott hogy mennek ezek?
2013. nov. 24. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én ELTE magyar szakos vagyok. Kiválasztottam magamnak a művelődéstudomány szakirányt, megnéztem a mintatantervben, hogy melyik tantárgyakat kell teljesítenem az első félévben, felvettem őket és bejárok. Esetemben ez 2 tantárgy, egy előadás és egy szeminárium. 2. félévre is van azt hiszem egy tantárgy. Ha ezeket sikeresen teljesítem, és jelentkezem Neptunon keresztül szakirányra (3 szakirányt vagy minort lehet ,,bejelölni") és ennyi. Nem tudom, hogy nálatok hogy megy... :/
2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én SZTE-n vagyok magyar minoron. Írj privit, hogy pontosan mi érdekel és segítek :)

2013. nov. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!