Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokkal nehezebb egy mesterszak...

Sokkal nehezebb egy mesterszakos szakdolgozat elkészítése, mint egy alapszakos szakdolgozaté?

Figyelt kérdés

Kb. 70 oldalt kell írnom (egy jó fővárosi egyetemen), de még alig olvastam utána a témának. Kicsit több mint 5 hónapom van rá, de közben óráim is vannak. A BA-s szakdolgozat elkészítése nem volt túl nehéz, de az MA-s dolgozattól valahogy félek.


A ti tapasztalatotok szerint nagyon komoly "szintkülönbség" van a kettő között?


2013. nov. 25. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A BA szakdolgozatodtól is féltél előtte, nem?

Állj neki, csináld, ha valamit elrontasz, úgyis visszadobják, nem fogják befogadni amíg ki nem javítod. Azzal ronthatod el igazán, ha neki sem állsz.

2013. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, már csak 4 hónapom van rá, de nem sokat haladtam:3
2014. jan. 14. 01:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én 2 hónap alatt dobtam össze egy szakdolgozatot, ebből a konkrét írás, megfogalmazás kb. 10 nap volt, a többi az előkészítéssel, mérésekkel és egyéb mocskos munkákkal telt. Ha gondolod mesélek róla.
2014. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megnyugodtam, jól haladok :)
2014. márc. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!