Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki kulturális közfoglalkoztat...

Aki kulturális közfoglalkoztatásban vesz részt most december 1-vel, kapott már valamilyen információt?

Figyelt kérdés

Hova kell menni a tanfolyamra,meddig tart,mi lesz a feladatod?Nincs egy hét,de én nem tudok róla semmit.

Valaki van hasonló helyzetben? :-)



2013. nov. 26. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ma volt tájékoztató. Igazából semmit sem tudok én sem. December 1-től elkezdődik a program (tehát december 1-től dolgozni is kell), de a kulturális munkások kiképzése januárban lesz csak. A tanfolyamra a megyei irodákba kell menni 2 héten keresztül. Erre a 2 hétre az utazást megtérítik, viszont csökkentett bér jár, szóval nesze semmi fogd meg jól. Most az orvosi vizsgálatot meg kell csinálni, a dokumentumokat be kell nyújtani.


Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és mi a végzettséged? :)

2013. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ruhaipari technikus a szakmám és 30/l vagyok.

2013. nov. 28. 12:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma kaptam én is tájékoztatót,hogy a héten mennem kell jelentkezni.Viszont nekem nincs orvosi alkalmassági papírom? Neked hova kellett menni,a háziorvosodhoz vagy ők mondták meg?
2013. dec. 2. 15:22
 4/11 anonim válasza:

én is részt veszek benne, mi kedden voltunk a papírokat odaadni, de nem mondtak semmit, szerződés sincs még, de már hétfőtől dolgozunk..... vagyis ha lenne mit csinálni...a fizetés sem egyértelmű, mert kevesebbet akarnak adni, bruttó 75500 ft :(((((

25/l

2013. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem íratták alá veletek a szerződést? Ha bevittétek a papírjaitokat, akkor szerződést is íratniuk kellett veletek.

A bér az 96800 Ft, kivéve januárban, mert akkor 75500 Ft. Januárban lesz az oktatás 2 héten keresztül, és mivel iskolapadban ülünk, így kevesebb bér jár, de a helyszínre utazást persze fizetik ebben az esetben. Ez mondjuk jó nagy pofátlanság, hiszen éppen annyit vonnak le a 96800 Ft-ból, amennyibe kerül az utazás.

2013. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
mi is csak lestünk hogy nincs szerződés, meg semmit nem mondtak hogy mit kell csinálni, persze az önkormányzat sem tud munkát adni, ezért egész nap a könyvtárban ülünk... csak lesz valamikor szerződés, leküldik vagy valami.
2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én dolgozok rendesen már a partnerszervezetnél, szerződésem is megvan. Érdekes, hogy nálatok így megy.
2013. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mi megkaptuk a papírokat, a feladatot, kérdőívezés, meg a havi felosztást, de az volt érdekes, hogy azt írták hogy heti egy kötelező munkaszüneti nap, ezt nem értem mit jelent :S nektek is december 30-31 kötelező szabadság lesz?
2013. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja valaki, hogy januárban mi a munkarend? Én semmit sem tudok, hogy mennem kell-e dolgozni holnap vagy sem?! A partnerszervezetemet pedig nem érem el.
2014. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kaptatok fizetést? én sajnos még nem :(
2014. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!