Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meik szakma lenne nekem...

Meik szakma lenne nekem megfelelő? Angol: 4 Töri:4 Irodalom:5 Nyelvtan:4 Ojat amiböl meg élni is lehet köszönöm! DE AZON VAGYOK HOGY 8 AZ ÀTLAGOM JOBB LEGYEN!

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 06:18
 1/7 Krakuta válasza:
Nyelvtan 4-es? Biztos,h angol-irodalom-történész lesz belőled. :)
2013. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az lehetetlen,hogy a nyelvtanod 4-es. már ne is haragudj, de ez ötödikben is egy nagyon gyenge kettes.

ezek alapján amúgy nem lehet kitalálni,hogy MILYEN szakma felé kéne elindulnod, kéne ismernünk az érdeklődési körödet

2013. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen magyartanár adott neked négyest nyelvtanból?
2013. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom a helyes ìrásom nm a legjobb de bevágom a szabályokat értem öket. De abból is igyekszem javítani.
2013. dec. 1. 15:21
 5/7 anonim válasza:

Egyrészt a helyesírásodon tényleg dolgoznod kell. Másrészt pedig neked kell tudnod, mi érdekel téged.

Nem írtad, hogy a természettudományos tárgyak hogy mennek. Vagy nem is érdekelnek?

2013. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

biológia: 5

földrajz: 3,4

2013. dec. 6. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

MIKOR ÉRTIK MEG AZ EMBEREK, HOGY NEM A TANULMÁNYI ÁTLAG ALAPJÁN LEHET ŐKET BESOROLNI????? Engem nagyon idegesít.

Kérdező! Ez az átlag egy elit iskolában elfogadható, de ha gyenge suliba jársz, akkor, már megbocsáss', de ne várj túl sokat az élettől. Nem tudom hány éves vagy, de én, ha 10 évesen leírtam volna azt, hogy olyan "pontos j"-vel, szerintem elástam volna magam.

2013. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!