Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen suli a Pattantyús...

Milyen suli a Pattantyús Ábrahám Géza (győrben)?

Figyelt kérdés
Mennyire erős iskola, szakirányok vannak.-e már a gimiben, stb ilyesmik...

2013. dec. 4. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értek mindent pontosan. Ez nem gimnázium -szerencsére- még csak nem is hasonlít rá.

Én oda jártam 5 évig, ha tehetem még ma is visszamegyek. Az egyetlen, amit hiányoltunk, azok a csajok voltak :).

Erősnek nem mondanám, tanulni kell, de a követelmények teljesíthetőek. Szakmailag viszont nagyon erős már eleve az oktatás is, de ha van benned egy kis plusz, azonnal kaphatsz segítséget. Három szakirány van, 10. végén kell választani: Erősáramú elektrotechnikus, Automatizálási technikus, Gyengeáramú elektrotechnikus, én az utóbbit választottam. A másik kettőről nem tudok sokat :(.

Mi szinte csak azzal foglalkoztunk, amit imádok, és amilyen területen ma is dolgozok: nyomtatott-áramköröket terveztünk, programozható vezérlésekkel foglalkoztunk és mindezzel persze követte az iskola az évről-évre megújuló ipart! (Tehát nagyon könnyen találsz munkát diploma nélkül is...)

A tanárok nagyon jófejek, egy-két kivétel persze van, de nem kell mindenkivel jóban lenni. Ha kérdeztem, sokat segítettek, ezért rengeteget fejlődtem az elvárt szinten felül is.

Szóval csaj ajánlani tudom!


u.i.: én is a Jedlikbe akartam menni, egy volt általános iskolai osztálytársammal együtt. Őt felvették, engem nem. Már nem sajnálom, de ehhez kellett két év, szakirányválasztás után lett nagyon érdekes a dolog. Ő meg szenvedett ott érettségiig (szó szerint nem csináltak semmit, ültek sokszor tanár nélkül a teremben), aztán utolsó évben OKJ-ra átjött hozzánk :)

2013. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ nagyon hasznos volt!

Persze, rájöttem hogy nem gimnázium, hanem szakközép... hülye voltam..

Mégegyszer is köszönöm!

2013. dec. 11. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Ha valamire kíváncsi vagy még, írj nyugodtan.
2013. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!