Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt valakinek olyan tapasztal...

Volt valakinek olyan tapasztalata, hogy azért nem vették fel munkahelyre mert a középiskolában többször is le volt vonva a magaviselete?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
De honnan tudná meg egy munkahely a középiskolai jegyeimet ???
2013. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megtudtam valamit, Magyarországon minden hónapba kapnak jegyet a gyerekek és ez csak az átlagba számít, míg itt Romániában minden év végén kapunk egy darabot és ami ugyan beleszámít az átlagba is de úgy tudom, hogy megnézik a magaviseletet s az is befolyásolja hogy felveszik-e .. de nem biztos nem tudok sokat erről. Csak itt jobban vigyáznak a magaviseleti jegyre.
2013. dec. 8. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutyát sem érdekli az iskolai magaviselet kedves kérdező. Erkölcsi bizonyítványt szoktak a munkaadók kérni.
2013. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én itt Magyarországon sem kaptam minden hónapban magaviseleti jegyet. Volt egy félévkor, meg évvégén.

De a munkáltató nem férhet hozzá ilyen információkhoz. Meg érdekes is lenne, ha valakit azért nem vesznek fel esetleg jó szaktudással, mert az iskolában a Marika néni egyszer megszidta matekórán beszélgetésért. Eleve más - más iskolákban máshogy értékelik a magatartást. Vannak szigorú iskolák, meg lazábbak. Lehet, hogy az egyik iskolában egy rossz szóért is bünti van, máshol meg verekedésért is csak ejnye-bejnye.

2013. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!