Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi tanulmányokra, mennyi...

Jogi tanulmányokra, mennyi diákhitelt érdemes felvenni? Sokat kell, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy értem ,sajnos nekem nincsen pénzem.Mennyibe kerül egy félév? Vagy ilyenkor,mennyit szoktak felenni?


Köszönöm előre is!


2013. dec. 10. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

elte jogász 247/félév

kre 215

2013. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az önköltséget akarod fizetni belőle, gondolom kizárólag a diákhitel 2-n gondolkodsz. Ennek 2 % az általad később visszafizetendő kamata, viszont ebből te semmit nem látsz, közvetlenül az egyetem kapja meg - így véletlenül sem tudod másra elkölteni. (Míg a diákhitel 1 szabadon elkölthető, de sokkal magasabb a kamata.)


Ha nagyon eltökélt vagy, csak akkor van értelme a jogi tanulmányt diákhitelből finanszírozni, mivel legalább 15 félév mire lekezded majd visszatörleszteni az addigra jó nagyra hízó hiteledet.

2013. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,főleg,az utolsó válaszolónak!! (Hasznos volt.)
2013. dec. 14. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól tanulsz átkerülhetsz államira és akkor nem kell fizetned .:)
2013. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!