Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég jók a verseim, hogy...

Elég jók a verseim, hogy beadjam versenyre? (lent)

Figyelt kérdés

Írogatok verseket, de sosem mutatom meg senkinek, így nem tudom eldönteni, hogy adjak-e be egyet az iskolai versíró versenyre... (név nélküli, jeligés) pl:

Tegnap valami emlékeztetett rád, de semmi gond, lehúztam

Mert habár egykor szerettelek, most már fél kettő van!

Darabokra zúztál, széttörted mindenem,

És szürke volt nélküled az egész életem

S bár tudtam, hogy a festékszóró ott hevert mellettem,

Nem érdekelt, mert azt vártam, hogy te színezz ki engem

De az élet rövid, nem fogok várni rád:

Nélküled - vagy veled - boldog leszek tehát!

Szétfújom a festéket, színt viszek a világba

- ebbe az egészbe, nagyba, meg a sajátomba -

Már csak szimplán sajnálom, hogy nem vettem előbb észre:

A boldogságom belülről jön, és nem kellesz hozzá TE!



Tényleg őszintén inkább itt tudjam meg ha nem kéne... köszii



2013. dec. 12. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de sose voltam nagy ász irodalomból :)
2013. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erőltetett rímek, nem jön át a mondanivaló, "egykor szerettelek, most már fél kettő van"... Inkább ne. :(
2013. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hangvételű verseket írsz, akkor inkább zenével próbáld meg eladni: legyél MC.
2013. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amenyiben idézeteket próbáltál meg összetenni úgy hogy rímeljenek nagyon jó (sok nagyon ismerös ! :-)) Én a barátnömmel egyszer a tv újságból irtunk ( ércsd rimelve egymásután raktuk a szapanopera cimeket és csodás szerelmes-depis vers lett) szerintem jó ha kreatív vagy! Viszont ha csak úgy magadtól írsz ilyet, mindent a saját fejed után és a többi versed is ilyen nem próbálkoznék. Bocsi
2013. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!