Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan fiúknak...

Tudnátok mondani olyan fiúknak való okj tanfolyamokat Budapesten, amik most januártól indulnak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy tanulói jogviszonyigazolást kapjak rá! és ne kelljen sokat bejárni, meg könnyű legyen.

2013. dec. 14. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy FIÚKNAK való!!!!!!!!!!!!!

Nem a 15. században élünk!


Nem attól függ, hogy mit szeretnél tanulni, hogy mi van a két lábad közt!!!!!


Attól függ, hogy mi tetszik, mihez van tehetséged


(persze nem a MESEBELI dolgokat kell ide tenni, hogy: születésemtől fogva tudok autót vezetni /közben havonta töröd totál károssá a szüleid kocsiját, vagy te "értesz" a villanyszereléshez /közben már 2 hete nincs áram a kerületben a te jó voltatdból, meg még sokáig sorolhatnám/)


Ami a fiúknak való: Spermadonor, bajusz vagy szakállgép tesztelő meg hasonlók.

2013. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen régimódi a gondolkodásom, de nem szeretném hogy valaki ideírja a műkörömépítőt, meg az irodai asszisztenst, esetleg a dajkaképzőt :DD
2013. dec. 14. 17:00
 3/4 A kérdező kommentje:
és én igen is a fiús dolgokat szeretem... lévén hogy fiú vagyok. problem?:D
2013. dec. 14. 17:03
 4/4 A kérdező kommentje:
és igazán haszontalan a válaszod. ment a mínusz ;)
2013. dec. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!