Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Jelenleg titkárnőként dolgozom, de már elegem van belőle.Van 2 diplomám pénzügyes és közgáz, de nagyon nem érdekel. Váltani szeretnék,szerencsére nagyon jó a kézügyességem ezért gondoltam a tetoválóra vgay a fodrászra, de melyiket válasszam. 25 éves vagyok remélem még nem csúsztam le az életről,de a mostanit nem szeretem

2013. dec. 16. 13:15
 1/1 Krizsa Tattoo válasza:
Nekem művészeti diplomám van csak nem lehet belőle megélni :) Adta magát, hogy tetováljak mert meg van hozzá az előképzettségem. Viszont hiába fest rajzol szépen az ember, nem biztos, hogy jó tetováló lesz. Elhivatottság ,alázat, fanatizmus is kell hozzá. Javaslom érdeklődj, néz be tetováló szalonba, hogy lásd miről is van szó. Magadtól egyiket sem tudod megtanúlni! A fodrászat az más téma, ott már ha van kézügyességed könnyebb elindulni. Ja és 28 évesen kezdtem tetoválni, azóta ez az életem, tehát sosem késő szerintem.
2013. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!