Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek így kisebb az...

Szerintetek így kisebb az esély, hogy megbuktat a tanár?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy matekos tárgyam, ami nem megy nekem annyira, kértem az oktatót, hogy ajánljon nekem egy magántanárt, de mivel akit akart nem ért rá, így mondta, hogy majd ő elvállalja, hogy korepetál magántanári áron, de ugye hivatalosan ezt nem tehetné, mivel a saját tanárod nem taníthat iskolán kívül. Csak gondolom neki is jól jön az a pénz. Na, most ha ezek után megírom a vizsgát, és nem lesz túl fényes szerintetek ugyanúgy simán meghúz?
2013. dec. 17. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Amúgy pedig mi mégis honnan tudjuk? Ez annyira személy függő, hogy ki mennyire hagyja a privát dolgokat befolyásolni a javítását (meg tárgy és tanszék függő, hogy mennyire van pontos javítókulcs) és hogy ez a befolyás negatív vagy pozitív lesz.


De még ha kedvezni akarna is, matekos tárgyból max. pár pontot tud megadni plusszba. Ha jóval a határ alatt vagy, akkor onnan sehogy nem tud megmenteni.


De megoldás: tanulj úgy, hogy legalább egy négyes legyen és akkor nem kell azon gondolkodnod, hogy megbuktat-e.

2013. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ebbe belekeveredtek, már az a legkevésbé érdekes kérdés, hogy meghúz-e.
2013. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!