Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon mit szól a töri tanár...

Vajon mit szól a töri tanár ha azt mondom neki hogy nem vagyok hajlandó megtanulni amit tanít, mert nem hiszem el?

Figyelt kérdés

Mert én mást gondolok a történelemről; hogy sok helyen szándékosan megváltoztatták.

Elvégre senki nem kötelezhet rá hogy elhiggyem amit mond.

Szerintetek hülye elmeroggyantnak fog nézni?


2013. dec. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
persze,hogy szándékosan az egész 20. század hazugságokra,és győztes országok szája íze szerint van lefirkálva a töri könyvekbe,de mivel még tanuló vagy,így muszáj neked engedned,és ha érettségit akarsz,bizony azt kell megtanulnod,ami az "elvárás".
2013. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, hogy nem hiszed el, de mint ahogy az előttem szóló is mondta az érettségihez ez a tananyag. Tanuld meg. Közben utána nézhetsz bővebben az igazságnak.
2013. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tanulod meg, akkor megbuksz, nem elsz érettségid és takaríthatod mások után a budit egy diszkóban.


Egyébként meg buta vagy, ha elhiszed a gagyi honlapokon olvasható összeesküvés-elméleteket. De gondolom fiatal vagy még, majd kinövöd.

2013. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és teljes joggal. Nem most találkozik először olyan emberrel, aki egyedül okosabbnak hiszi magát az egész akadémiánál, ezzel minden történésznek és töritanárnak meg kell küzdenie.


Na most a tudomány szerencsére olyan dolog, amivel lehet vitatkozni, csak megfelelő színvonalon. Ahhoz vitatkozni tudjál, először is meg kell tanulnod. Tehát ha te csak közlöd, hogy hülyeség meg hazugság, akkor simán megbuksz. Ha el tudod mondani, hogy pontosan mit tartasz hülyeségnek, akkor már tudod is a követelményt, a véleményedet meg nyugodtan melléteheted, főleg, ha bizonyítékok is vannak rá.


Én egyébként mondtam már azt egy tanáromnak az egyetemen vizsga közben, hogy ezt a bizonyítást nem vagyok hajlandó megtanulni, mert ronda és bonyolult (egy helyettes tanár adta le), és ő nemcsak elfogadta ezt tőlem, hanem elmondta helyettem, sokkal egyszerűbben. :-) Na de azért ehhez előbb le kellett tenni valamit az asztalra, hogy ezt megengedhessem magamnak.


Szóval senki nem kötelez rá, hogy elhidd. Megtanulni is csak akkor kell, ha érettségit akarsz.

2013. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!