Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire lehet számítani emelt...

Mire lehet számítani emelt irodalom érettségin?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy nagyon nehéz... Ez igaz?

2013. dec. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem lehet számítani semmire. Nem tudsz rá konkrétan és egzakt módon készülni, mert a világon mindent tudnod kell - de még akkor is érhetnek meglepetések.
2013. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok az első válaszolóval.
2013. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem biztos az lenne, de van, akinek meg a matek vagy az infó lenne nehéz, ami meg szerintem nem. :-) Az irodalom már csak ilyen dolog, sose lehet kitalálni, mire számítsál... Menjél matekból, az szép és egyértelmű. :-)
2013. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy mondtam, hogy voltam emeltezni magyarból és jól is sikerült, de nem ajánlom ennek ellenére senkinek. Nagyon sok időt felemészt, szóval csak az menjen, aki komolyan gondolja, mert ott már nem arról van szó, hogy szeretem a versikéket meg írogatok és akkor hű, de nagyon megy a magyar. :D
2013. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. dec. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!