Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a hangmérnök...

Nagyon érdekel a hangmérnök feladata, a színpad technikusé és az efélék munkája. Nőként ellehet helyezkedni a szakmában? Illetve mennyire telített, és rosszul kereső?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Van néhány ezzel foglalkozó ismerősöm, mindegyik kb. 12 éves kora óta járt színpad mögé kisegíteni, fesztivált bontani, assisztálni, furakodni. Szép lassan látták mi hogy van, lett saját felszerelésük, ismerettségi körük (gyakran ők maguk is valamilyen zenekarban játszottak), és huszonéves korukra már meg is tudtak élni ebből. És szerintem körberöhögik azokat, akik valami iskolában szerzett papírt lobogtatnak. Szóval ezt azért vedd figyelembe. De ismétlem, ez az én meglátásom, a 2-3 emberből akit ismerek és ezzel foglalkozik.
2013. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez az egész úgy jött hogy a volt sulimban szímjátszós voltam,és az előadásokra egy híresebb cég csinálta a világítást,hátteret és az egészbe annyira beleszerettem egyszerűen...
2013. dec. 23. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
A hangmérnökséghez édes kevés az, hogy beleszerettél a csilivili díszletekbe. Ahogy attól sem leszel mesterszakács, mert szereted a süteményt... Ez egy elég komoly szakma. Nem annyiból áll, hogy összedugdosol néhány kábelt, aztán kész. Színpadi technikus, de leginkább lótifuti viszont könnyebben lehetsz.
2013. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

kérdező te egy dilettáns barom vagy

nem szimjátszó

hanem SZÍNJÁTSZÓ

egyébként meg felejtsd el, mert ebből is látszik hogy hüje vagy hozzá

2013. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerinted valaki dilettáns, szakmához inkompetens barom lesz attól, hogy elgépel egy db. betűt? Elég beteg a gondolkodásmódod, szerintem gondolkodj el egy kicsit a stílusodon.
2013. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

akvakry

elgondolkodtam és

nem kérdeztelek

2013. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 éves vagyok. Lány. 3 éve vagyok benne egy elképesztően jó technikusi csapatban, Az egyik első lány tagként :D Mindenki kérdezgeti, hogy Már lányokat is beengedtek a pult mögé? És igen, mert meg lehet tanulni. nem vagyok profi, SŐT, meg sem közelítem. egyenlőre azt sem hinném, hogy jó vagyok, sőt , ha hangról van szó néha azt sem tudom, hogy hol vagyok, de engem a fény jobban is érdekel. És aztmondják a "főnökeim" vagy inkább nagyon jó barátaim, hogy még nagyon sokat fogok fejlődni, és ők is így kezdték. :)Pultból eddig még csak 1 előadást világítottam ( gyerekdarab, és a profik számára nevetségesen kevés fényváltással :D) de nekünk mindig aztmondták, hogy az a könnyebb része, és ameddig nem tudunk tisztességesen felépíteni, addig nem fogják azt mondani, hogy ülj a pultba.Viszont ebből a 3 évből másfél év abból állt, hogy kérdeztem, és tanítottak, és boltba jártam. elképesztően sokat. :D úgyhogy sok sikert, ha tényleg érdekel, és akarod, szerintem be tudsz kerülni valahová :)
2013. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!