Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne menjek hatosztá...

Menjek vagy ne menjek hatosztályos gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm szerint érdemes volna megpróbálnom, kitűnő tanuló vagyok (eddig minden évemet színötössel végeztem) és két nyelvből (német angol) van felsőfokú nyelvvizsgám. De félek hogy nem bírnám a helyem megállni
2014. jan. 3. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs a kérdésre kérdéssel felelésért, de hogy lehet neked 2 nyelvből ilyen hamar felsőfokúd? Sztem vmit benéztél..


Amúgy meg megéri. Bárcsak én is jelentkeztem volna anno. Amúgy kb ugyanaz az elvárás, mint ami amúgyegyébként is lenne.

2014. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat de a C1 -típus az a felsőfok. Első óta tanulom mind a kettő idegennyelvet.
2014. jan. 3. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy zseni vagy. A helyedben én a környék legerősebb gimijébe jelentkeznék.
2014. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak én félek hogy ott már nem menne ilyen jól vagy sokkal többet kell majd tanulnom a jó eredményekért
2014. jan. 3. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 8 évnyi emelt szintű angol tanulás után középfokúztunk.... Hogy lehetne neked két felsőfokúd 12 évesen? Leghamarabb abban az évben vizsgázhatsz, mikor betöltöd a 14-et, de az sem 6. osztályban van.... Erősen megkérdőjelezem ezt a részét a dolognak.

Ha kitűnő vagy és van lehetőséged, szerintem menj, aztán majd meglátod hogy megy. Valószínűleg semmivel nem rosszabb, mint egy átlagos általános iskola.

2014. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!