Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Bursa Hungarica ösztöndíjat...

A Bursa Hungarica ösztöndíjat le lehet mondani valahogy?

Figyelt kérdés
Megpályáztam, jött az örömmel értesítés. Még nem kaptam egy részletet se. Ilyenkor le lehet még mondani?
2014. jan. 4. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Miért akarnád lemondani? Pénzt ugyan nem most fogsz látni belőle, de attól még miért mondanád le? Nálunk tavaly márciusban kezdték el kiutalni, de én pl. csak májustól kaptam (nyilván nagyobb összeget).
2014. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert annyiért, amennyivel "támogatnak" annyiért nem eladó az önérzetem.
2014. jan. 4. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik évben május végefelé volt az utalás, de márciusnál előbb amúgysem szoktak utalni, tehát ez teljesen normális dolog :D sajnos....
2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha:D Sok értelme van akkor ennek is...
2014. ápr. 1. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam még mindig semmi, kiírva sem és fizetve sem...Vége a félév szorgalmi időszakának...
2014. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!