Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú szakképzéssel...

Felsőfokú szakképzéssel milyen munkákra jelentkezhetek?

Figyelt kérdés

Tehát azt írják NEM ad felsőfokú végzettséget, máshol pedig, hogy diplomás állásokra is jelentkezhetem vele. Pénzüggyel szeretnék foglalkozni, tehát bankok ehhez hhasonló munkahelyek. tehát ilyen munkákra felvennének?

[link]



2014. jan. 7. 22:52
 1/2 anonim válasza:
100%
A diploma az diploma, a szakképpesítés meg egy tanfolyam. Ahol diplomát kérnek, oda ez kevés lesz. Attól még, h valaki szerint ez felér vele, és sokan hinnének is neki, szólok, h csalódni fognak. Tudom, én már 10 éve csináltam egyet, de nem úsztam meg a fősulit....
2014. jan. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelentkezni bárhova jelentkezhetsz. Maximum nem vesznek fel...

Ha a felsőfokú szakképzés ugyanannyit érne, mint a diploma, akkor minek szivatnák az emberek magukat, miért nem menne mindenki FSZ-re? Hát pontosan azért, amit az első válaszoló már kifejtett.

2014. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!