Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanáromnak szeretnék...

Az egyik tanáromnak szeretnék pár kérdést feltenni a félévi vizsgáimmal kapcsolatban (sajnos nem tudok vele személyesen találkozni), de nem tudom, hogyan kezdjem el az e-mailt. Hogy szólítsam meg a levél elején?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a legtöbben Ildi néninek szólítják, de vannak, akik csak simán tanárnőnek.
2014. jan. 11. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
A "Kedves Tanárnő!" megszólítással nem tudsz mellélőni..
2014. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a "Tisztelt Tanárnő!" az elfogadott, de ha mindenki Ildi nénizi, akkor a "Kedves Tanárnő" is jó.
2014. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyetemen mindig tisztelt xy-t írok vagy-mivel ez karspecifikus, jó szerencsét-tel kezdem a megszólítást (u.i. mielőtt bárki leszavazva, a mi karunk selmeci hagyományőrző)
2014. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg tanárfüggő is az egész, nekem van olyan tanárom, aki több mint 60, és mégis tegeznünk kell :)
2014. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Azt hiszem, a Kedves Tanárnő jó lesz.

2014. jan. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!