Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbetegedtem akkor mi...

Ha megbetegedtem akkor mi lessz a témazáróval? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval ma megbetegedtem és egész héten nem tudok iskolába menni, és holnap írnánk matekból tz-t, de 17.-én lessz a félév vége. Nem tudom félévig bepótolni, akkor mi van? Mert én úgy tudom, hogy minden tz-t meg kell írni vagy bepótolni félév végéig. Akkor most 2. félévre kell majd megírnom, vagy ezt már nem irhatom meg, vagy megírom és azt már csak 2. félévre kapom meg, vagy megoldják, hogy félév után kapjam az 1. félévit miután bepótoltam? Vagy hogy van ez?

2014. jan. 13. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha le tud zárni anélkül is, akkor nincs baj. Ha nem, akkor lehet, hogy osztályozóvizsgára küld.
2014. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez szerintem a tanáron múlik ha rendes akkor át enged :)
2014. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül megoldottuk! :)
2014. jan. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!