Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire támogatják a munkahel...

Mennyire támogatják a munkahelyeken az egyetemi továbbtanulást?

Figyelt kérdés
egyetem, tanulás, munka

2014. jan. 14. 18:28
 1/3 anonim válasza:
A diákmunkákat kivéve semennyire. Jó rabszolga, elkötelezett dolgozó nem tanul hanem hajtja magát a melóban. Sok jóra ne számíts.
2014. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen munka. Én 4 órában dolgozok állandó munkahelyen nappali jogi tagozat mellett, de olyan munkát végzek, amelyhez nem kötött munkaidő szükséges. Ilyenből szerintem vajmi kevés van. Így leginkább csak diákmunka jöhet szóba.
2014. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semennyire sem támogat a munkáltató ha normál munkaviszonyod és munkaidőd van. Ha valamilyen részmunkaidő vagy több műszakos munkarend akkor ha normális a főnök a beosztásnál tekintetbe vesz, de tapasztalat hogy a főnökök 99%-a még ebben az esetben hajlik arra hogy a beosztást a suli órarendjéhez igazítsa.

Ha meg sima munkaidőd van ahol nincs beosztás, hanem/nyitvatartási hivatali időben dolgozol akkor old meg ahogy akarod. Az a lehetőség hogy a munkáltató támogasson csak agyon-nagyon kevés embernek adatik meg, de mostanság ilyet nem is hallok már, egy-egy elvétve a közszférában van, de ott is betört a kapitalista szemlélet, hogy mit érdekli a te sorsod, amilyen feladatra felvett arra jó a meglévő végzettséged, ha tanulni akarsz akkor azt tedd nappalin és a diákmunkát tudsz vállalni azt te döntöd el hogy milyen időszakokban tudsz vállalni, vagy ha levelezőre mész akkor számíts rá hogy vagy a sulival nem haladsz vagy munkanélküli leszel egy idő után, mert nem tolerálják a tanulást. Ez van a mi kis országunkban mostanság.

2014. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!