Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásban első éves...

Felsőoktatásban első éves hallgató első félév után kaphat tanulmányi ösztöndíjat? Vagy csak a következő félévtől?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaphat.
2014. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első szemeszterben nem kaphat, mert nincs korrigált kreditindexe előző szemeszterből. Másodikban viszont már kaphat.

Továbbá már első szemeszterben van szoctám és társai.

2014. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem kapok szoctámot meg semmit de ha jól tanulok és megvan az az átlag akkor sem kaphatok csak mert első éves vagyok és első szemeszter? :(
2014. jan. 15. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:

" de ha jól tanulok és megvan az az átlag akkor sem kaphatok csak mert első éves vagyok és első szemeszter"


Első félévben honnan tudná azt bárki, hogy te hogyan tanulsz? Félév végén vizsgák, ott bizonyíthatsz és ez alapján második félévben már kaphatsz.


(Első félévben év elején beiskolázási támogatást lehetett kapni.)

2014. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj én úgy gondoltam, h első félév UTÁN. A vizsgaidőszak elteltével, hogy a következő félévben kaphatok-e az első féléves teljesítményem alapján.
2014. jan. 15. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaphatsz. De ne kelljen már ennyiszer leírni!
2014. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen akkor már jár. Hiszen akkor már ott lesz az előző félév eredménye ami alapján számolható.
2014. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!