Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem és diákmunka mellett...

Mezgageza111 kérdése:

Egyetem és diákmunka mellett jut időtök szórakozni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az egyetem mellett vállalok diákmunkát, hogy pénzt gyűjtsek a későbbiekre. Persze emellett szeretnék bulizni is, azokra időt szakítani, akik fontosak számomra, barátokkal lenni, stb. Nektek mik a tapasztalataitok? Jó időbeosztással van elég szabadideje az embernek?
2014. jan. 15. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon függ a szakodtól. Nekem semmi időm diákmunkára, szórakozni pedig csak épphogy. (Persze nem a szórakozás az elsődleges, fontosabb lenne melózni. Szóval ezt úgy értettem, hogy egyszerűen nem találni olyan munkát, ami összeegyeztethető az óráimmal, így sajnos nem megy.)
2014. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, függ a szaktól is, de nekem az a véleményem és tapasztalatom, hogy természetesen lehetséges jó időbeosztással

kémia szakos voltam, rengeteg szabadidőm volt, simán volt idő és energia mindenre

aztán átmentem biomérnökire, ott már kicsit húzósabb volt, de volt időm melózni, tanulni és bulizni is

ahogy az ismerőseimet látom a természettudományi szakokon van idő mindenre (a biológia ott a legkeményebb ebből a szempontból is)

jogász ismerőseimnek is van ideje bőven, orvosis barátnőm viszont eléggé szenved, ott nincs idő melózni, és bulizni sem sok

bölcsész szakoknál is én úgy látom, hogy van idejük mindenre (talán a nyelvszakok nehezebbek, főleg ha két nyelvszakos vagy)

2014. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!