Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon van stylist...

Magyarországon van stylist vagy divat tervező képző?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen van.

Azt hiszem a megyevárosokban indítanak de legfőképpen Bp-en. Az egyik rokonom ott él és azt mondta, ha érdekel ez, akkor tanuljak annak még annó.

OKJ-s tanfolyamon lehet elvégezni egyébként.

2014. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van szakiskola és főiskola is. :)

A szakiskolának a 9. kerületi Kis Képzőt ajánlom. Sok szak van, beleértve a Divat- és stílustervező szakot is:)Én ide felvételizek, de állítólag nagyon nehéz bejutni. Fent vannak az információk a honlapon ( [link] de év közben is át lehet iratkozni:)

Budapesten és Debrecenben vannak a legjobb főiskolák, viszont ott több is van, nem tudok konkrét intézményt mondani. Ha jól tudom, a belvárosban van olyan Divat tervező Főiskola, ahol 4 éves a képzés és az utolsó x év választható országokban van (Párizs, London, New York) de egyértelműen pénzes (ahogy majdnem mindegyik főiskola..:) Sok sikert hozzá és remélem nem válaszoltam későn:D

2014. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!