Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek Hogy csináljam?

Szerintetek Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem kéttannyelvü gimiben ès eléggé rossz lett a fêlévim.Matekból 2-es lettem,történelem és matek szaknyelvböl 3-as(idegennyelven tanuljuk) az idegennyelvböl 3-as.Az a baj hogy keveset tanulok ès nincs kedvem.Hogy vegyem magamat rá?Szerintetek lehetek 5-ös mindenböl,ha nagyon igyekszek?

2014. jan. 16. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"nincs kedvem"

Majd mondd ezt magadnak, ha éhbérért húzod az igát egy gyárban, mert nem volt kedved tanulni. Ez a KÖTELESSÉGED. De ha neked jó, hogy azt hiszik, hogy buta vagy, nem akarod sokra vinni, bátran lustálkodd végig a gimit.

2014. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem segített.Nem akarok lusta lenni,megvàntam.
2014. jan. 17. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi nem megy? Hogy kinyisd a könyvet? Ne várj csodamódszereket, mert nicnsenek. Vagy abbahagyod a rinyálást és leülsz tanulni vagy nem. Ez a két opció van.

Most is csak az időt húzod és keresed a kifogásokat, de látványosan.

2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki tud valami haszosat mondani?
2014. jan. 17. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ülj le tanulni.Akarat kell hozzá.Bár,elismerem,a 9.osztály tényleg nehéz.De szerintem egy 4-es átlagot nem nehéz elérni.Amúgy nem érzed gáznak,hogy az osztályban elég rossz helyet foglalsz el az átlagoddal?:)
2014. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a többieknek se megy,de mostmâr tanulni fogok
2014. jan. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!