Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van így bekerül...

Mennyi esélyem van így bekerülni Gyógyszerész-tudományi karra?

Figyelt kérdés
Normál tantervű gimnáziumba járok, majd jövőre kezdődik a biosz-kémia fakt, viszont az kettő év, s megnéztem a facebook GYTK csoportban szinte csak a szakos, nagynevű gimnáziumokból vannak ott gyógyszerészin, így nem tudom, hogy mennyi esélyem van bekerülni, 2 évnyi készüléssel.. komolyan gondolom, és készülnék, tanulnék, nagyon tudom kínozni magam a tananyaggal, egyszóval nem adom fel. Csak az itteni oktatás nem elég nem olyan erős mint egy nagyvárosi, max a fakt, ha tényleg fel tud készíteni. Egyébként az egyetem debreceni

2014. jan. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, de én sem jártam ilyen specializációs gimnáziumba...
2014. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Én az egyik leggyengébb gimiből kerültem be az egyetemre, igaz, kegyetlenül meg kell szenvedni, de sikerül! :)
2014. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egy olyan gimiből kerültem be , amelyik semmit nem ért konkrétan. Meg lehet csinálni. Kitartást! :)
2014. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, én ezért nem is jelentkeztem sehova, csak a helyi gimibe, mert helyben van, itthoni koszt jó. és a jelmondatom az volt, hogy az ember, ha nagyon akar, itt ugyanúgy tud ám tanulni.. akarni kell
2014. jan. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!