Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségihez szükséges 'kötele...

Érettségihez szükséges 'kötelező' önkéntes munka lehetőségek?

Figyelt kérdés
Ugyebár kell az érettségihez, de az iskolák nem tudnak annyi lehetőséget keresni/biztosítani amennyi kellene. Eddig voltam a süketek intézetében, meg a Szépművészetiben a vak kiállításon segédkezni, de ez még édeskevés lesz. Valami könnyedebb önkéntes munkát keresnék Budapesten, ki tud ilyet, vagy ha ti is csináltok, hol?

2014. jan. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy, és hány órád van eddig? 50 órát simán be lehet gyűjteni 4 év alatt.
2014. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 évesbe járok és pont kiszúrtak velem, mert az első évfolyam vagyunk akinek kell, úgyhogy még 2,5 év, és olyan 10 max 15 lehet eddig, csak nem akarom utolsó évre hagyni mert akkor úgyis lesz más 1000 dolgom, inkább hamar le akarom tudni :)
2014. jan. 20. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosolygokorhaz alapitvany honlapjat nezd meg. En naluk vagyok (egyetemistakent, tehat nekem mar nem kotelezo) es meleg szivvel tudom ajanlani, csak ha odamesz, azert ne ugy menj, hogy "tessek, itt vagyok, mert muszaj". En masfel eve csinalom, es nagyon szeretem, ha jol kijossz a gyerekekkel, te is szeretni fogod. :)
2014. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyar Vöröskereszthez mehetsz önkéntesnek

Szedhetsz szemetet az utcán

Óvodákban segétkezhetsz.

Rengeteg ilyen van

2014. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol van a

Süketek Intézete?

2018. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!