Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegennyelvből lehet felmentés...

Idegennyelvből lehet felmentést kapni?

Figyelt kérdés
Matekból lehet,de idegennyelvekből is ? és ha igen mi a teendő,mert nincs szemernyi érzékem az idegen nyelvekhez és épp hogy fent tudom magam tartani a kettes átlagon ,mert a szavakat megtanulom,de a nyelvtani része nem megy és ez nem csak idegennyelveknél okoz nehézséget és szerintem ez is a baj forrása...és sajnos félek,hogy érettségin nem mennék át. Tehát a kérdés ,hogy kaphatok felmentést és ha igen akkor hogyan ?
2014. jan. 20. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos egy módot ismerek én csak és az az, hogyha már van nyelvvizsgád. Egyébként nem hiszem, hogy lehet kapni.
2014. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még olvasod a választ: lehet, hogy diszlexiás vagy, az nemcsak olvasási zavar, hanem általános tanulási zavar. Menj el a nevelési tanácsadóba egy vizsgálatra, de ahhoz az igazgató javaslata is kell a szaktanárok (magyar, idegen nyelv) véleménye alapján.
2014. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!