Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz és kémiával hogy...

Emelt biosz és kémiával hogy álltok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A biosszal még nem valami jól. Tanulom viszonylag rendszeresen 9. óta, de ideje lenne elkezdeni ismételni, főleg a növénytant és a társulásokat.. :S

Az emelt kémia megvan már szerencsére.

És te?

2014. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még csak most vagyok 9.-es és most kezdtem a tanulást, hogy ne kelljen az utolsó pillanatban tanulni :) orvosira készülök. De már elkezdtem beszerezni pár biosz könyvet és kémiát. Mindkettőből emelten akarok tenni. Bioszból elég sok témakör van igaz? Hova jelentkeztetek egyetemre?
2014. jan. 21. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
:D 9.től kezdve, annyira irigylem , aki ilyen szorgalmas. Én most második félévben tanulok majd rendesen, az emelt kémia szerintem jól fog sikerülni, a biosz már necces, orvosi/ gyógyszerész a cél, 12.es vagyok
2014. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!