Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ETITAN nevű e-learninges...

Az ETITAN nevű e-learninges KRESZ tanfolyamnál időkorlát is van, hogy mennyit kell minimálisan eltölteni az oldalon?

Figyelt kérdés

Az írja, hogy 29/60 óra teljesítve, mikor összesen 24 modul van, és 4 próbavizsga (először azt hittem erre vonatkozik), de most azon gondolkozom, hogy inkább az oldalon, tanulással eltöltött időt jelentheti ez.

Szóval ha órában meghatározott időkeret is van, akkor minimálisan 60 órát kell eltölteni a programban, vagy pont, hogy nem szabad túllépni?



2014. jan. 23. 16:24
 1/2 anonim válasza:
100%
Én B kategóriát csináltam, nekem 90 óra volt a max, és 5 óra a kötelező.
2015. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelzi,hogy mennyit tanultál az oldalon.60 óra alatt végig lehet csinálni szerintem.A minimum tanulással töltött óra az 5.
2015. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!