Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bioszból és kémiából emeltezek...

Bioszból és kémiából emeltezek, orvosira készülök elsősorban. Első helyen Szeged-ÁOK, második ELTE-biosz, a többit nem tudom. Mi jöhet még szóba, ha mondjuk nem vagyok rossz matekból sem, de inkább a bioszos része érdekel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyéb egészségügyi szak (ápoló, gyógytornász, dietetikus, védőnő, szülésznő)? Vagy molekuláris bionika? Esetleg gyógyszerészet (bár az inkább kémiás)?


Egyébként ha elég elszánt vagy, akkor szerintem nem érdemes elmenni más szakra akkor, ha nem vesznek fel. Újra kell próbálni. Ha elmész máshová, a hallgatói szerződés miatt csak szívni fogsz.

2014. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- biomérnök, de oda jó ha tudod a fizikát is, van a BME-n

- természetvédelmi mérnök, ott is sok a biosz de van földrajz is, bár ez távolabb áll az emberektől, van pl. kaposvári egyetem-en

2014. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!