Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet szakdolgozatot...

Hol lehet szakdolgozatot letölteni vagy legalább elolvasni? (nem másolni akarom)

Figyelt kérdés

Azért érdeklődöm, mert most kellene témát választanom, és per pillanat azt sem tudom még, illetve azt sem tudom hogy hogyan nézne ki pontosan egy szakdolgozat, miről kell, miről lehet 30-40 oldalt írni, ugyan is én sosem voltam jó fogalmazás írásban, mert sosem tudtam sokmindent írni egy valamiről, én rövid és lényegre törő vagyok. Szóval csak ezért érdekelne.

A lényeg hogy valami informatikus téma legyen. Előre is köszönöm.



2014. jan. 27. 14:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Az adott felsőoktatási intézmény könyvtárában minden szakdolgozat elolvasható. (Azt sajnos nem tudom, hogy a kari könyvtárban vagy a "központiban", de ha bemész valamelyikbe, ott majd megmondják neked.)
2014. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Suli könyvtárában.
2014. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!