Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Anna919 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Irnom kell egy indokló rövid fogalmazást,azért mert 5 éve zongorázom ez a 6. évem,viszont most felvételizek gimnáziumba és nem tudom folytatni ebben az évben a zongorát ezért szeretném ezt a fél évet kihagyni és a következő évben folytatni.Irnom kell egy indoklás az igazgató nőnek amiben benne kell lenni annak,hogy sok külön órám van a felvételi miatt és ezek az órák gyakran ütköznek a zongora órával(magyar,matek) hetente 2x járok német órára a szóbelik miatt és hogy most szeretnék a tanulásra koncentrálni amennyire csak lehet. Kérlek segítsetek nekem,mert nem tudom hogyan kezdjem el:(

2014. jan. 27. 15:10
 1/2 anonim válasza:

Tisztelt igazgató nő!

Kénytelen vagyok ezt a félévet kihagyni,mert...

(és írd le hogy miért,és hogy folytatni szeretnéd)

2014. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De azért gyakorolj b'szod!

Ne csak a matek magyar meg német

Ne hanyagold a zenét mert az nem matek amit nem ért az ember mert már a vége felé nem is számok hanem inkább betűk vannak

Meg kell személyesen is beszélni az igazgató nővel megmondod neki h nem hagyod abba a gyakorlást csak...(amit leírtál a kérdésben meg fogja érteni hidd el ez áltsuli majd konziba kell ilyeneken parázni az igazgatók szeretik az ilyen aranyos szorgalmas diákokat tubicám...

Csak tényleg gyakorolj h ne csinálj segget a szádból lássák h

nem hiába folytathatod tovább...

2014. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!