Megéri-e mindez?

Figyelt kérdés
Na, szóval jelenleg Műszaki Informatikát tanulok, egy szakközépiskolában(egész jónak mondható itt Dunántúlon) és nem erős kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy egyáltalán megéri-e elvégezni... A jegyeim mondhatni szarok, nincs mit ezen szépíteni, 2-es és 3-as között mozog az összes, kivétel a Magyar Nyelvtan illetve az Irodalom és az Angol, ezekből 5-ös lettem. Lusta is vagyok, nagyon... :D:D Az első félévben szerintem nem volt olyan nap amikor tanultam volna kb 5 percet is, előfordult, hogy vázlatot sem írtam, csak oda-oda figyelgettem az órákon. De, hagyjuk ezt.. A kérdésem az lenne, hogy megéri-e végszenvedni az éveket ami még hátra van(2. osztályos vagyok, még 3 év ami biztos, illetve van egy 4. az utolsó év, amire nem kötelező maradni)és ne adj isten egyetemre menni ? Ahogy olvasgatok itt-ott, például gyakorikérdések.hu-n is, azt írják, hogy mostanában egy jó vízszerelő komoly pénzeket szerezhet, míg egy nem tudom, jogásznak bőven kevesebb az esélye erre, mivel a szakma túltelítődött. Ezen felül az osztályfőnököm az ellenkezőjét mondja...:D Azt ismétli mindig, hogy itt komoly egyetem kell mindenkinek, stb... Aztán közben a saját pár éves lányát nem tudja megnevelni, az arcán pedig a boldogtalanság érződék, látszik. Szóval ?

2014. jan. 29. 16:29
 1/1 A kérdező kommentje:
3. sor: nekem* a nem helyett
2014. jan. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!