Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén 58 pont a felvételin...

Idén 58 pont a felvételin milyennek számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén írtam a központi felvételit, és sajnos csak 58 pont lett. Sokat készültem, de sajnos nagyon rossz vagyok matekból. 39pont lett a magyar, 19 a matek:( Középkategóriának számít? Az átlagom 4,9. Hetedikben nem volt 4esem, nyolcadikban pedig egy 4es becsúszott. Szerintetek gimnáziumba(középszintű) ne is próbálkozzak? Inkább egy szakközép? Teljesen elvagyok bizonytalanodva, hogy most mi legyen. Valaki azt mondja, hogy szakközép jobb lenne, mert ad egy szakmát, valaki pedig azt mondja, hogy gimnáziumba való vagyok. De sajnos a matekkal nagyon küzdök. Középiskola után szeretnék továbbtanulni mindenképp. Csak nem tudom, hogy idén ez az 58pont gyengének számít, vagy azért még tűrhető, nem tudom hová lenne elég. Kikérném a véleményeteket! Kérem, normális válaszokat írjatok! Köszönöm!



2014. jan. 31. 11:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba mivel a humán tantárgyakból vagyok erősebb, ezért humán szakra mennék.
2014. jan. 31. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban legalább hat ember (a 20-ból) rosszabb felvételit írt mint te! Szerintem egy gyengébb gimnáziumba lehet esélyed, mivel az átlagod nagyon jó. A szakközéptől se kell félned, semmivel sem rosszabb mint egy gimnázium. Viszont ha a szakközép mellett döntesz, akkor nagyon fontos, hogy olyan szakmát válassz ami tényleg érdekel és élvezed. Ha Bp-i vagy akkor tudok gyengébb gimnáziumokat ajánlani.
2014. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Győri vagyok. :(
2014. jan. 31. 17:25
 4/11 A kérdező kommentje:
A repülők,vonatok és a közlekedés nagyon érdekel, így a győri Bercsényi szakközép felé hajlok(közlekedési szak), ha nem sikerül gimnázium
2014. jan. 31. 17:27
 5/11 anonim válasza:
Szia ! Én 60 pontot írtam, a mi iskolánkaban mindössze 3 70 feletti lett. Idén alacsonyak a ponthatárok. Ne illyedj meg attól ha kevesebbet írtál, bátran próbàld meg azt az iskolát ami a legjobban tetszik. A debreceni gimnàziumokban volt 3-8 pontos matek is.. Én a de. Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumot .. Nem sok eséllyel de megpróbálom ;)
2014. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Szurkolok, hogy felvegyenek! :) Még várom a véleményeket:)
2014. febr. 1. 16:15
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ne olyan rossz. Én 70 pontot írtam de most idén a magyar is nehéz volt. Én egy erősebb gimnáziumba jelentkeztem és egyik osztálytársam 59 pontot írt és ugyanoda jelentkezett. A jegyeid is jók tehát szerintem lehet esélyed.
2014. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző vagyok. Most látom hogy Győri vagy? Én is. Hova jelentkezel végül?
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Révaiba szerettem volna menni,de az felejtős. Szerintem a Krúdyt próbálom meg, még 1 kis idő van a döntésig. :)
2014. febr. 3. 16:04
 10/11 Danisk8 válasza:
Szakkozepbe es egy gyengbb gimibe siman felvesznek nekem 75 ponton lett es azzal mar szinte mindenhova leget menni amugy matekbol 20 pont az atlag megyarbol 30 valamennyi szval szerintem felvesznek
2014. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!