Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg hasznos a Zöld Bizonyí...

Celebril kérdése:

Tényleg hasznos a Zöld Bizonyítvány (vagy reklámnevén Zöld Diploma) álláskeresésnél? Vagy felesleges elvégezni ezért plusz öt tárgyat?

Figyelt kérdés
Aki hallott róla, esetleg csinálta, azoktól kérdezném. A BME Környezetgazdaságtan Tanszéke által kiállított bizonyítvány akkor nyerhető el, ha a tanszék által kínált tárgyak közül 5-öt elvégzünk ( [link] Hivatkozik korábbi, azóta a bizonyítványt álláskeresésnél kamatoztató névtelen diákokra. Tényleg tudta ezt valaki hasznosítani, vagy az eszményi környezettudatosság érzésén kívül gyakorlati haszna nincs? Mert nem nagyon tudok már szabvál. tárgyakat felvenni, de ha megéri, akkor lehet, hogy belekezdek (illetve folytatom, mert tudtomon kívül már egyet megcsináltam az ötből).

#álláskeresés #BME #diploma #műszaki egyetem #műegyetem #zöld bizonyítvány #Környezetgazdaságtan Tanszék
2014. jan. 31. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Helló! Tudsz már esetleg többet, vagy akár te valami tapasztalatot mondani, esetleg azt, hogy melyik tárgyakat éri meg felvenni, és milyen nehézségűek? Köszi!
2014. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem tudtam meg többet, de csinálgatom. Eddig a Környezeti jog, Környezetgazdaságtan és Környzetmenedzsment tárgyakat csináltam meg. Mindegyik tárgy kevés tanulással abszolválható, ha készül az ember, simán lehet 4-es 5-ös bármelyikből. Nem nagyon kell rájuk bejárni, szóval ideális szabválnak is (bár én már túlmentem velük a 12 krediten).
2015. jan. 7. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

környezeti jog - nem nagyon tetszett, nem volt nehéz, de hülyeség volt


környezet gazdaságtan - kb mindennek az alapja, én ezzel kezdeném utólag...


hulladék gazdálkodás - aranyos volt a tanár, könnyű volt a tárgy, nem kellett rá nagyon készülni


környezetvédelem nemzetközi gyakorlata - nagyon kedélyes a tanár, és ő már végre tisztában van vele, hogy nem feltétlen azok hallgatják a tárgyat, akiket hűde érdekelnek ezek a problémák. Ez eléggé évszámos volt.


Környezetmenedzsment - ez volt az utolsó tárgyam, így erre egyáltalán nem jártam be, zh-ra se nagyon tanultam... Annyit tudtam már az előző tárgyakból, hogy így is négyes lettem. Sorry, de erről a tárgyról nem tudok véleményt mondani :)

2016. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!