Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha beülök egy Casio fx-9860G-v...

Ha beülök egy Casio fx-9860G-vel érettségizni, nem rúgnak seggbe?

Figyelt kérdés
Úgyértem, most van egy casio fx-350 pulusom, és abba is szinte komplett műveletsorokat be tudok írni... ez meg már eszik iszik helyettem...
2014. febr. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze.
2014. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összességében érettségin nem használható programozható számológép, nem tárolhat szöveges adatokat stb.

Nem néztem meg,hogy konkrétan fx-9860g... pontosan milyen jellegű, DE:


Középszintű érettségin kizárt dolog,hogy szólnának érte.

Mondjuk egy matek érettségi alatt az épületben sem tartózkodhat matek tanár, aki meg nem ért hozzá annak fel sem tűnik.


Emeltnél ugyanez a helyzet igazából, de egyik esetben sem érdemes erre apellálni, mivel nincsenek olyan műveletek amihez ezekre szükség lehetne

2014. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző féligazságokat beszél.

Az érettségin szöveges adatok tárolására alkalmas számológép nem használható, ez az egyetlen kritérium. Pont. Nincs satöbbi.

"Mondjuk egy matek érettségi alatt az épületben sem tartózkodhat matektanár"

Ez sem igaz. (Mint ahogy az sem, hogy aki nem matematika szakos, az annyira hülye, hogy nem tudja megállapítani.)

Ezek a dolgok jogszabályban vannak leírva, hivatkozni meg csak pontosan, szépen.


Valószínűbb, hogy nem nézik meg, de meg is nézhetik éppen, sőt kötelező lenne. Viszont abban igaza van az előzőnek, hogy sok hasznát úgysem látod.

2014. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!