Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új hallgatói törvényekkel...

Az új hallgatói törvényekkel kapcsolatban? Többi lent.

Figyelt kérdés

2013-ban kezdtem meg az első államilag támogatott félévemet és ugyebár bejött az az új szabály, hogy a tanulmányainkat fél év elteltével befejezhetjük úgy, hogy nem kell visszafizetnünk az államnak annak költségét, Viszont ha én egy év után mondanám azt, hogy nekem ez még se jön be akkor vissza kell fizetnem 2x160 ezret.

No mármost én azt szeretném nagyon megtudni, hogy mi van akkor ha én a most következő féléven passziváltatni szeretném magam nem pedig befejezni véglegesen.Ezt azért szeretném kijátszani mert akkor ebben a félévben még az egyetem fizetni a tb-met.


Persze ez csak akkor érné meg, ha utána nem küldenék a csekket, hogy fizessek 320 ezret...


És a TO-n persze nem tudják megmondani, hogy működik ez, mert még ők se tudják az új törvények következményét...


2014. febr. 2. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az aktív félévek számítanak! Ha a 2. féléved passzív, akkor nem kell visszafizetned semmit.
2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper! én is ebben bíztam! Köszönöm!
2014. febr. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!