Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem megy a...

Mit tegyek? Nagyon nem megy a matek (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,9.-es.Kb 5.osztályig ment épphogy(az első 4 évben épp meglett a 3-mas,utána épp kettes,8.-ban meg kb csak jóindulatból adták meg a 2-est.)A szüleim magántanárt nem akarnak,az iskolában ha 10-szer magyaráz egy dolgot sem értem.Múltkor volt szülői,a tanár azt mondta hogy vagy gyengébb iskolába kéne mennem(de ennél max a gyűjtőiskolák gyengébbek,oda nem szeretnék) vagy ki kéne vizsgáltatni nem vagyok-e diszkalkuliás,de ezt 6.-ban vizsgálták és azt mondták nem,mert a tanár is azt mondja hogy azt látja hogy akárhogy próbálom azt látja hogy csak szenvedek a matekkal.Azt mondta heti 1 korrepetálás van a 9.osztályosoknak,de úgy látja hogy úgy sem tudnám elérni a kettes szintet.

2014. febr. 2. 20:00
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Én azt tanácsolnám, hogy most is menj el magad kivizsgáltatni, hátha azóta változott valamit (már ha ez változik). Veszteni valód nincs, max. megint azt mondják, hogy nincs ilyen problémád.


Másik suliba átmenni lehet érdemesebb, mert ott nem kell olyan szinten teljesítened, mint ahol most vagy.


Külön tanárt javasolnék, hisz ő segít Neked.

Ha egyszer megérted utána más dolgod nincs, csak gyakorolni! Akár napi 1, 2 vagy 3 órát, mert ezek szerint Neked szükséges!!


Én is külön tanár vagyok (matek, kémia, angol) és szívesen segítek. Ha jól sejtem a szüleid azért nem akarnak külön tanárt, mert csak "pénz kidobás". Szerintem ez hülyeség.

A lényeg, hogyha kell segítség írj üzenetet és maximum interneten keresztül segítek és küldök feladatokat!

Igazából ha Te meg akarod érteni és tanulni akkor menni fog. :) Ne csüggedj!

2014. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A matematika, általános iskolában, nem más mint gyakorlás. Nem kell magasröptű dolgokat megérteni mint egyetemen, de még egyetemen is javarészt gyakorlásból áll.


Vegyél fel skype-ra, ingyen elmagyarázok bármit: g890707

2014. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első:nem tudom hogy változhat-e de akkor kivizsgáltatom újra.Egyébként az jó lenne ha küldenél feladatokat+valamilyen rövid megoldási magyarázatot és majd írok ha valamit nem értek belőle.

Második:most nem otthon vagyok,és csak telefonról,de ha hazamentem felveszlek.

2014. febr. 3. 14:44
 4/4 anonim válasza:
53%
Ha tényleg sehogy se megy a matek akkor mentesd fel magad. ;)
2014. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!