Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy írjak puskát...

Segítség! Hogy írjak puskát énekre?

Figyelt kérdés
Nem gyakran puskázom, de most muszáj lesz, mert nincs meg az anyag, nem tudtam tanulni. Meg most komolyan, énekből dolgozat? Barátnőm azt mondta valami táblázatból írunk, de az a baj, hogy csoportok vannak, és én a tanárhoz legközelebbi csoportban ülök háttal! Járkálni szokott. Ha valakinek van ötlete előre is köszönöm!
2014. febr. 2. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én okostelefonnal a combomon szoktam, amiben előzetesen pdf-eket készítek az anyagról. Ha lebuksz még mindig ott van az, hogy csak az órát nézted.
2014. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kis cetlikre írom, és azokat rejtem el a ruhaujjamba. Pont akkora, hogy elfér a tenyeremben.

Nézd akkor, amikor a tanár előtted van, ha ügyes vagy, nem veszi észre.

2014. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!