Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények politológia,...

Vélemények politológia, történelem, emberi erőforrások, pszichológia szakról?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekel akik valamelyik szakon tanulnak vagy ebben a szakmában dolgoznak. Elhelyezkedés és a megélhetés érdekelne. Tudom, hogy tettek fel már hasonló kérdéseket, de azokat nem mostanában. Szóval lehet változtak a dolgok.
2014. febr. 4. 13:14
 1/1 anonim válasza:
Én politológiát tanulok, és szeretem, nem bántam meg, hogy ezt választottam. Mivel még hallgató vagyok, így az elhelyezkedésről és fizetésről nem tudok nyilatkozni. Egyelőre azon igyekszem, hogy a lehető legtöbbet kihozzam magamból, önszorgalomból is építsem a tudásomat (ami egyébként, ha szereted, amit tanulsz, nem is akkora teher). Aztán majd kiderül, mindenesetre ez egy olyan szak, ahol szerintem oda kell tennie magát az embernek, hogyha szeretne belőle tényleg kihozni valamit, és nem csak azt, hogy legyen róla egy papírja.
2014. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!