Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz újra érettségiz...

Mennyire nehéz újra érettségizni 5 év után magyarból és töriből?

Figyelt kérdés

A köynveim sincsenek már meg,febr.15.-e a határidő és félek jelentkezni,nehogy ne sikerüljön így,hogy már 5 éve nem jártam suliba.Gondolom a kidolgozott tételeket nem kapom meg,de egy verselemezést vagy bármit összehozni elég necces lenne..

A tételek címét egyébként úgy kapom meg,hogy le lesz bontva mely részekre kell kitérni?

Töriből elég,ha a tankönyveket megtanulom,nem ?

Köszönöm!


2014. febr. 5. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A magyar elvileg nehezebb ennyi idő kihagyásával, de a töri szerintem nem :)) elég elolvasni hozzá a könyveket, a fontosabb évszámokat pedig megtanulni. Én is most akarok szintemelőzni töriből.

Esetleg ezeket a könyveket tudom ajánlani a készüléshez:


Érettségi adattár történelemből - 9-12. évfolyam

Basáné Szabó Rozália


Kidolgozott emelt szintű történelem érettségi tételek 2013

Vági Attila; Nagy Vilmos Márton


Történelem - Érettségi adattár közép- és emelt szintre készülőknek

Csapodi Zoltán; Hugli Bálint; Zsigmond Zsolt


Bebesi György-Turi Katalin: Történelem 40 tételben

2014. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!