Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a hitelesítő adatlapot?

Figyelt kérdés
Ebben az évben még beadhatom papíron a jelentkezésem. Ehhez kell hitelesítő adatlapot letöltenem és hitelesítenem a papíron való jelentkezésemet? Ha igen honnan érhető el ez az adatlap?

#továbbtanulás #hitelesítés adatlap felsőoktatás
2014. febr. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha papír alapon adod be nem kell semmit letöltened, ott a hitelesítés az hogy a papírt te magad írod alá, hitelesítő adatlapot annak kell letölteni aki a felvin keresztül tölti ki a jelentkezési lapot és annak kell beküldeni.

Bár nem értem aki papíron jelentkezik miért teszi ezt magával, hisz sokkal több az esélye hogy elront valamit, és erre akkor semmi sem figyelmezteti mint a felvin hogy hé az vagy az hiányzik még. Ha esetleg sorrendet akarnál módosítani amikor az eljárás megengedni akkor már feltöltötték az adataidat a netre, de külön kell biztonsági kódot kérni...

2014. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglett?
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sorrendet csak később lehet (egyszer) módosítani
2015. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!