Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen márkáju...

Anyukák! Milyen márkáju radírt vettetek a lurkónak? Én bármilyet is veszek mindegyik maszatol vagy ami jó lenne az meg túl kemény és emiatt nagyon csúnya a füzete! Ezt már a tanítónéni es észrevette! Egy szóval írjatok légyszives egy jó radírmárkát!

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. Rotring -
2014. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az jó, amelyik puha meg vékony fólia van rajta mikor megveszed
2014. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyukám nekem ezt a radírt ajánlotta, ilyet használtam elsőtől kezdve, szerintem nagyon jó:

[link]

2014. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Silber ***** válasza:
Bár én nem vagyok anyuka (sem nő), de 17 éve ezt az "elefántos radírt" használom (igen, ceruzával írok az egyetemen is). Olcsó, és szépen is lehet vele dolgozni.
2014. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tubifex ***** válasza:
a rotring márkájúak jók
2014. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kovács Moncsii válasza:
STABILO!! az nagyon nagyon jó : puha,nem maszatol,és kényelmes fogni radírozás közben és nem nagy szóval simán elfér egy kisebb tolltartóban is :)
2014. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Rotringról vannak nagyon jó tapasztalataim. Ezt ajánlom. A fóliázott jó tipp.
2014. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!