Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanárképzésre...

Osztatlan tanárképzésre jelentkezem a Debreceni Egyetemen, és a felvételihez elméletileg kell feltöltenem motivációs levelet, de erről információt hol találok az egyetem honlapján?

Figyelt kérdés
Az egyetem honlapján kutatva nem találtam motivációs levélről semmilyen információt. Kérlek, segítsetek!

2014. febr. 9. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hívd fel az egyetem tanulmányi osztályát. Általában az egyetemeknek van egy információs vonala, amin egy "géphang" elkezdi neked sorolni, hogy ha hallgatója vagy az egyetemnek nyomd meg az 1-es gombot, ha felvételivel kapcsolatban érdeklődsz nyomd meg a 2-es gombot. Bár én nem Debrecenbe járok, de az egy elég nagy egyetem, szóval biztos hogy van nekik ilyen telefonos ügyfélszolgálatuk. Ott felteheted minden kérdésedet.
2014. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra. 06 52/ 512-900

Ez a DE telefonos ügyfélszolgálata.

2014. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!