Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nembirom az iskolat...

Mit tegyek nembirom az iskolat vagyis hogy nemtudom 2-2.5 vagyok most a felevi bizonyitvanyom 3.1-es volt az atlagom de most hiaba tanulok 2-3 kapok pedig ez meg csak nyelvi előkėsziő vagyishogy alig van tantárgyam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert ha nembirom nem lessz jo eletem mert szakmunkat fogok vegezni es akkor nemkeresek jol es nemtudom mit tegyek tiszta ideg vagyok.

2014. febr. 9. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérjétek a szüleiddel a nevelési tanácsadóban a tanulási képességeid vizsgálatát. A magyar helyesírásodat lenézve valószínűleg valamilyen részlépesség zavarral küzdesz. Amennyiben magyar anyanyelvű vagy, persze. Egyáltalán nem biztos, hogy rossz lenne az életes akkor, ha szakmunkát végeznél. Sok szép szakma van, amiben akár még sikeresnek is érezhetnéd magad. Nem mindenkinek való csak a tanulás. Gondold végig, mit szeretsz csinálni, miben vagy ügyes! Nincs olyan ember, akinek ne lenne valamihez tehetsége.Ne add fel! :-)
2014. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem "lenézve", hanem elnézve :-)
2014. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!