Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyors segítség tanulásban?...

Gyors segítség tanulásban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem nem alakultak jól a dolgok sok családi probléma volt így nem is foglalkoztam iskolával. 3 tantárgy kivételével mindenből megbuktam félévkor. Szeretnék javítani hogy év végén át menjek mindenből. De hát ez nem olyan könnyű mert fele osztályal nem jó a viszonyom ahoz hogy segítsenek nekem. És nen tudok javítani mert nagyon le vagyok maradva. Könyveim még mindig nincsenek mert tanárokkal se a legjobb a viszonyom a sok hiányzás miatt. Úgy gondolják fölös neken a könyv és többször szóltam könyvek ügyben de mindig majd szólnak ennek meg annak se semmi. Nem tudom hogyan álljak neki mit csináljak. Ebben kérném segítségwtwket hogy valami ötletet adjatok. Bármi hasznos tanács jól jönne. Szerintetek van rá esély hogy év végén át megyek mindenből? Én bármit meg teszek már csak ne bukjak meg. Minden ötletet várok.
2014. febr. 11. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van rá esély. Közoktatásban kis erőfeszítéssel nagyon defektesnek kell lenni, hogy ne végezz jó jeggyel.

- Beszélj a tanárokkal, többiekkel és szedd össze tételesen, hogy milyen tárgyakból és mekkora lemaradásod van.

- Ezt hogy lehetne pótolni, prioritást adva annak ami sürgős (közelgő dolgozat)

- Ülj le a seggedre és tanulj. Ne lógj többet. Még menthető az egész, de ha most elcseszed a sulit, akkor évtizedekre semmirekellő szenvedő lúzer leszel.

2014. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Például feltalálták a könyvtárat, vegyél ki onnan tankönyvet. Akivel jóban vagy, kérd el a féléves anygaot és ülj neki, rengeteg idődet el fogja venni, de ne add fel.
2014. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!